Serdecznie witamy na stronach firmy Sikora-Serwis. Firma nasza powstała w 1994 roku i od tego czasu nieprzerwanie zajmuje się obsługą pojazdów japońskich i koreańskich. Jesteśmy jedynym takim specjalistycznym serwisem w Tarnowie i okolicy.Nasze wieloletnie doświadczenie i wysoka specjalizacja pozwalają profesjonalnie zatroszczyć się o Państwa samochody. Dzięki nowoczesnemu wyposażeniu warsztatu i fachowej wiedzy pracowników, w krótkim czasie jesteśmy w stanie usunąć wszelkie usterki w Państwa pojazdach. Współpracujemy również z najlepszymi specjalistami w Polsce.

Jako jedyni w regionie jesteśmy Autoryzowanym Serwisem Kayaba, co świadczy o najwyższej jakości wykonywanych usług.

Wszystkie usługi są wykonywane na najwyższym poziomie i po konkurencyjnych cenach. Dzięki wykonywanym u nas przeglądom gwarantujemy, że Państwa samochód będzie zawsze sprawny i niezawodny. O rzetelności naszych usług najlepiej świadczy dobra znajomość firmy w środowisku posiadaczy samochodów japońskich i koreańskich oraz nieustannie rosnąca liczba naszych stałych klientów.

Sikora Serwis posiada trzy stanowiska naprawcze: dwa w pełni wyposażone, przeznaczone głównie do przeglądów i napraw mechanicznych oraz jedno stanowisko serwisowe do napraw elektroniki. 

Pracujemy na sprzęcie najlepszych światowych firm takich jak: Snap-On, czy Craftsman. Posiadamy wiele specjalistycznych kompletów narzędzi i zestawów, bez których profesjonalna naprawa nie byłaby możliwa. Zajmujemy się diagnozowaniem i naprawą układów elektronicznych - wtryskowo-zapłonowych, ABS, Airbag; w tym serwisujemy modele z amerykańskiego rynku.

Firma Sikora Serwis oferuje: 

  • przeglądy okresowe pogwarancyjne,
  • naprawy bieżące ukł. mechanicznych i elektronicznych,
  • serwis olejowy,
  • diagnostykę komputerową silników, ABS, Airbag,
  • konsultacje i przeglądy samochodów przed zakupem,
  • sprzedaż części.